Wednesday, March 2nd
09:10 UMX vs. compLexity
                       
09:10 FragX vs. Moscow Five            
Arena

Poland
 
Rakaka
   
09:10 TCM vs. mTw                        
09:10 SjoW vs. Fenix                        
09:10 Squirtle vs. Moon  
Event2
       
Arena
         
09:10 Socke vs. moonglade    
Studio2

Gosu
               
09:10 k1llsen vs. DaHang
Stage
         
Arena
         
10:00
strenx vs. av3k

Stage
         
Arena
         
10:20 UMX vs. Moscow Five            
Arena
         
10:30 TCM vs. compLexity                
MiBR

Rakaka
   
10:25 SjoW vs. Socke    
Studio2

Gosu
   
Arena
         
10:25 Squirtle vs. moonglade            
Arena
         
10:25 Fenix vs.Moon  
Event2
                   
10:50 k1llsen vs. av3k            
Arena
         
11:40
FragX vs. mTw

Stage
         
Arena

Poland
 
Rakaka
   
11:40 SjoW vs. moonglade  
Event2

Studio2
     
Arena
         
11:40 Fenix vs.Squirtle      
Gosu
               
11:45
Vo0 vs. fazz
       
LVLUP1
 
Arena
         
12:30 strenx vs. fazz        
LVLUP1
 
Arena
         
12:30 Vo0 vs. DaHang          
LVLUP2
           
13:10 Socke vs. Moon
Stage
         
Arena
 
MiBR
 
e-S
 
13:15 k1llsen vs. Vo0        
LVLUP1
 
Arena
         
14:15 strenx vs. DaHang        
LVLUP1
 
Arena
         
14:15 UMX vs. TCM                        
14:15 FragX vs. compLexity  
Event2
         
Poland

MiBR
     
14:15 Moscow Five vs. mTw            
Arena
   
Rakaka
   
14:30 Fenix vs. moonglade
Stage
                 
e-S
 
14:30 Socke vs. Squirtle                        
14:30 SjoW vs. Moon    
Studio2

Gosu
               
14:45 av3k vs. fazz        
LVLUP1
 
Arena
         
14:45 strenx vs. Vo0          
LVLUP2
           
15:25 UMX vs. mTw                        
15:25 FragX vs. TCM  
Event2
         
Poland
       
15:25 Moscow Five vs. coL            
Arena
 
MiBR
     
15:30 k1llsen vs. fazz          
LVLUP2
           
15:30 av3k vs. DaHang        
LVLUP1
 
Arena
         
15:55 SjoW vs. Squirtle
Stage
         
Arena
         
15:55 Moon vs. moonglade    
Studio2
                 
15:55 Socke vs. Fenix      
Gosu
               
16:15 k1llsen vs. strenx        
LVLUP1
 
Arena
         
16:15 av3k vs. Vo0                        
16:15 fazz vs. DaHang          
LVLUP2
           
16:35 UMX vs. FragX              
Poland
       
16:35 Moscow Five vs. TCM            
Arena
         
16:35 mTw vs. comLexity  
Event2
           
MiBR

Rakaka

e-S
 


Thursday, March 3rd
09:10 Quarter Final

Stage
         
Arena

Poland

MiBR

Rakaka
   
09:30 Quarter Final  
Event2

Studio2
     
Arena
         
11:45 Quarter Final
Stage
         
Arena
     
e-S
 
11:50 Quarter Final  
Event2
       
Arena

Poland

MiBR

Rakaka
   
14:00  IFNG
Stage
                     
14:55  IFNG
Stage
 
Studio2
     
Arena
 
MiBR
 
e-S
 
15:05 Quarter Final  
Event2
   
LVLUP1
             
16:05
 IFNG

Stage
 
Studio2
                 
16:10 Quarter Final  
Event2
   
LVLUP1
             


Saturday, March 5th
09:10 Game for 3rd Place

Stage
     
LVLUP1
 
Arena
         
09:45 Game for 3rd Place  
Event2

Studio2
     
Arena
         
10:30 Grand Final
Stage
                     
11:30 Grand Final
Stage
     
LVLUP1
 
Arena
         
12:35 Game for 3rd Place  
Event2

Studio2
     
Arena

Poland

MiBR
     
12:50 Grand Final
Stage
 
Studio2
     
Arena
 
MiBR
 
e-S
 
14:55 Grand Final
Stage
 
Studio2
     
Arena

Poland

MiBR

Rakaka

e-S